Doğru bir avukatı bulmak kolay değil. Biz bu nedenle sizin için en iyi avukatları araştırdık. Çok iyi ve başarılı bir avukat arıyorsanız bize danışın ve avukat arama servisimizden yararlanın.

Dava finansmanı konularında, altı yıldır Almanya’da 500’den fazla avukatlarla çalışıyoruz. Davalarınızla ilgili tüm riskleri biz taşıdığımız için doğal olarak çok seçici davranıyoruz. Sadece, davayı kazandığımızda pay almamızdan dolayı, herşeyimiz hukuki zafere endeksli. Bu nedenle çok seçici olmak zorundayız ve tabii ki alanında en iyi uzman avukatlarla çalışıyoruz.

Tazminatınız için 3 adım

Siz
Yasal bir sorununuz var ve çözmek için doğru avukatı görevlendirmek istiyorsunuz. Bu amaçla, ücretsiz ve zorunluluk olmadan en önemli bilgi ve belgeleri içeren davanızın bir tanımını bize gönderin.

Qthority
Doğru avukatın seçilmesi davanızın başarısı için büyük öneme taşıyor, çünkü her avukat eşit derecede iyi çalışmıyor. Yasal / hukuki tavsiyeler son derece bireyseldir. Bireysel duruma bağlıdır. İşimiz bize yüzlerce avukatlık bir ağa erişim sağlıyor. Deneyimlerimizle, avukatları doğru bir şekilde değerlendirebilir ve çalışmalarını izleyebiliriz. Sizin için doğru avukatı bulacağız. Ücretsiz, hızlı, güvenilir.

Qthority
Doğrudan seçtiğimiz avukatı siz görevlendiriyor sunuz kiraladınız. Bu bir avukat tutmanın maliyetine neden olabilir. Sizi bununla yalnız bırakmıyoruz ve maliyet riski konusunda sizleri daima önceden bilgilendiriyoruz. Örneğin, Dava Finansman Hizmetimiz’le bu riski en aza indirebilirsiniz.

Siz
Sizinle avukat arasında iletişim kurarız. Tüm hukuki süreç boyunca irtibat kişisi olarak her zaman yanınızdayız. Avukat, davanızı en iyi şekilde çözmek için bizden gerekli belgeleri ve daha fazla bilgiyi alır. Bu hizmetimiz sizin için tamamen ücretsizdir!

Siz
Prosedürü tamamladıktan sonra, hakkınızı veya paranızı doğrudan hesabınıza yatırılacak.

Qthority
Avukat RVG'ye göre size veya rakibe karşı ücretini belirler. Dava finansmanı söz konusu olduğunda, maliyet riskinin üstlenilmesi için tartışmalı net tutarın% 30'unda (yani tüm masraflar düşüldükten sonra) bir başarı komisyonu alırız. Tabii ki, davanız/prosedür tamamlandıktan sonra da sizin için hazırız.

Doküman:

Vereinbarung R-Finder

Başka sorularınız varsa, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin:

 Qthority GmbH & Co. KG 

Rennbahnstraße 72-74 
60528 Frankfurt am Main 

Tel.:  +49 (0) 69 3487 181-30 
Fax:  +49 (0) 69 3487 181-32

E-Mail: info@qthority.com